- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Bezkontaktné čítačky
- S klávesnicou
- BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA S KLÁVESNICOU ATLO-KR-522
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA S KLÁVESNICOU ATLO-KR-522
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA S KLÁVESNICOU ATLO-KR-522Skladom43,04 EUR34,99 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Interiérová čítačka kariet a kľúčeniek; Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 5 cm ; Zabudovaná klávesnica; Tlačidlo zvonku dverí; Kryt: Kovová ;
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 5 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Komunikácia: | |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC ± 10% |
| Maximálny odber prúdu: | 95 mA |
| Vybrané vlastnosti: | Modré podsvietenie kláves |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | ≤ 95 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP20 |
| Kryt: | Kovová |
| Farba: | Strieborný / Čierny |
| Hmotnosť: | 0.44 kg |
| Rozmery: | 77 x 110 x 27 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






