- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Bezkontaktné čítačky
- S klávesnicou
- BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA S KLÁVESNICOU MCT82M ROGER
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA S KLÁVESNICOU MCT82M ROGER
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA S KLÁVESNICOU MCT82M ROGERSkladom153,26 EUR124,60 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Interiérová čítačka kariet a kľúčeniek; Podpora kariet: 13.56 MHz S50 ; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 7 cm ;
| Spolupráca: | RACS 5 (Roger) |
| Podpora kariet: | 13.56 MHz S50 |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 7 cm |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Komunikácia: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 10 ... 15 V DC |
| Priemerný príkon: | 60 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP41 |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Rozmery: | 85 x 85 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






