- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Šifrové zámky
- S klávesnicou
- BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA S KLÁVESNICOU PK-01 SATEL
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA S KLÁVESNICOU PK-01 SATEL
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA S KLÁVESNICOU PK-01 SATELSkladom84,37 EUR68,59 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Exteriérová čítačka bezkontaktných kariet a kľúčeniek; Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: ≤ 5 cm ; Vybrané vlastnosti: Autonómna činnosť ;
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | ≤ 5 cm |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Komunikácia: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | 105 mA Pohotovostný režim / 125 mA (max) |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 0 ... 93 % |
| Hmotnosť: | 0.29 kg |
| Rozmery: | 47 x 158 x 24 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






