- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Šifrové zámky
- Bez klávesnice
- BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA S PAMÄŤOU ATLO-RM-822
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA S PAMÄŤOU ATLO-RM-822
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA S PAMÄŤOU ATLO-RM-822Skladom54,60 EUR44,39 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vonkajšia, autonómna čítačka RFID; Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: 3 ... 6 cm ; Vybrané vlastnosti: 10 000 indexovaných užívateľov ; Kryt: Kovová ;
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | 3 ... 6 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 12 ... 24 V DC |
| Maximálny odber prúdu: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 0 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP68 |
| Kryt: | Kovová |
| Farba: | Strieborný + Čierny |
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| Rozmery: | 120 x 58 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






