- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Bezkontaktné čítačky
- Bez klávesnice
- BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA SO-MF3-W SATEL
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA SO-MF3-W SATEL
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA SO-MF3-W SATELSkladom140,61 EUR114,32 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podpora kariet: 13.56 MHz S50 ; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 5 cm ; Prevádzkové režimy: Proximity card reader for INTEGRA alarm system, Proximity card reader for ACCO NET or ACCO access control system, Wiegand Reader, standalone door control module ; Farba: Biela ;
| Podpora kariet: | 13.56 MHz S50 : Ultralight CSN/SSN, Classic CSN/SSN/MSN, DESFire (EV1 / EV2 / EV3) CSN/MSN |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 5 cm |
| Výstup relé: | 1 ks. |
| Prípustné zaťaženie kontaktov relé (rezistenčné): | 1 A / 30 V |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Prevádzkové režimy: | |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Komunikácia: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Biela |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Priemerný príkon: | 63 mA |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | max. 93 % |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Rozmery: | 128 x 45 x 21 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






