- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Karty
- BEZKONTAKTNÁ KARTA RFID ATLO-104*P10
BEZKONTAKTNÁ KARTA RFID ATLO-104*P10
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÁ KARTA RFID ATLO-104*P10Skladom4,42 EUR3,59 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 10 ks. Cena za balenie ; Štandard: Unique EM 125kHz ; Kompatibilita: EM4100/4102 ;
| V balení: | 10 ks. Cena za balenie |
| Štandard: | Unique EM 125kHz |
| Kompatibilita: | EM4100/4102 |
| Možnosť programovania sériového čísla (ID): | ![]() |
| Možnosť zápisu do internej pamäti: | ![]() |
| Potlač sériového čísla: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.006 kg |
| Rozmery: | 86 x 54 x 1 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






