- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Karty
- BEZKONTAKTNÁ KARTA RFID ATLO-307S*P200 - 13.56 MHz
BEZKONTAKTNÁ KARTA RFID ATLO-307S*P200 - 13.56 MHz
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÁ KARTA RFID ATLO-307S*P200 - 13.56 MHzSkladom58,14 EUR47,27 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 200 ks. Cena za balenie ; Štandard: MIFARE S50 - 13.56 MHz ; Kompatibilita: ISO/IEC 14443A ; Možnosť zápisu do internej pamäti: 1 kB ;
| V balení: | 200 ks. Cena za balenie |
| Štandard: | MIFARE S50 - 13.56 MHz |
| Kompatibilita: | ISO/IEC 14443A |
| Možnosť programovania sériového čísla (ID): | ![]() |
| Možnosť zápisu do internej pamäti: | 1 kB |
| Potlač sériového čísla: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Dosah : ~ 10 cm , |
| Hmotnosť: | 0.006 kg |
| Rozmery: | 86 x 54 x 0.8 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





