- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Karty
- BEZKONTAKTNÁ KARTA RFID FM11RF08-M1 - 13.56 MHz Hikvision
BEZKONTAKTNÁ KARTA RFID FM11RF08-M1 - 13.56 MHz Hikvision
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÁ KARTA RFID FM11RF08-M1 - 13.56 MHz HikvisionSkladom3,16 EUR2,57 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandard: MIFARE S50 - 13.56 MHz ; Kompatibilita: ISO/IEC 14443A ; Možnosť zápisu do internej pamäti;
| Štandard: | MIFARE S50 - 13.56 MHz |
| Kompatibilita: | ISO/IEC 14443A |
| Možnosť programovania sériového čísla (ID): | ![]() |
| Možnosť zápisu do internej pamäti: | ![]() |
| Potlač sériového čísla: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Dosah : ~ 10 cm , |
| Hmotnosť: | 0.006 kg |
| Rozmery: | 86 x 54 x 0.9 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 303700155 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






