- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Karty
- BEZKONTAKTNÁ KARTA RFID ID-EM DAHUA
BEZKONTAKTNÁ KARTA RFID ID-EM DAHUA
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÁ KARTA RFID ID-EM DAHUASkladom2,54 EUR2,06 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandard: Unique EM 125kHz ; Kompatibilita: EM4100/4102 ; Potlač sériového čísla;
| Štandard: | Unique EM 125kHz |
| Kompatibilita: | EM4100/4102 |
| Možnosť programovania sériového čísla (ID): | ![]() |
| Možnosť zápisu do internej pamäti: | ![]() |
| Potlač sériového čísla: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.006 kg |
| Rozmery: | 86 x 54 x 0.8 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






