- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Karty
- BEZKONTAKTNÁ KARTA RFID MC-SRV-8 SERVICE SATEL
BEZKONTAKTNÁ KARTA RFID MC-SRV-8 SERVICE SATEL
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÁ KARTA RFID MC-SRV-8 SERVICE SATELSkladom7,27 EUR5,91 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandard: 13.56 MHz S50 DESFire EV3 ; Spolupráca s bezkontaktnými čítačkami: SO-MF3, SO-MF5, CR-MF3, CR-MF5 ; Vybrané vlastnosti: Zabudovaná pamäť : 8 kB, Programming with the SO-PRG programmer ;
| Štandard: | 13.56 MHz S50 DESFire EV3 |
| Spolupráca s bezkontaktnými čítačkami: | SO-MF3, SO-MF5, CR-MF3, CR-MF5 |
| Možnosť programovania sériového čísla (ID): | ![]() |
| Možnosť zápisu do internej pamäti: | ![]() |
| Potlač sériového čísla: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.006 kg |
| Rozmery: | 86 x 54 x 1 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






