- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Tlačidlá otvorenia dverí
- BEZKONTAKTNÉ TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ ATLO-NB-17-V2
BEZKONTAKTNÉ TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ ATLO-NB-17-V2
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÉ TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ ATLO-NB-17-V2Skladom6,07 EUR4,94 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Dosah detekcie: 0 mm ... 100 mm ; Maximálne zaťaženie relé: 1 A / 36 V DC ; Vybrané vlastnosti: Podsvietenie ; Materiál prevedenia: Nerezová oceľ + Plast ; Farba: Strieborný + Čierny ;
| Typ kontaktu: | NO, NC |
| Dosah detekcie: | 0 mm ... 100 mm |
| Maximálne zaťaženie relé: | 1 A / 36 V DC |
| Index of Protection: | IP40 |
| Vybrané vlastnosti: | Podsvietenie |
| Napájanie: | 12 ... 24 V DC |
| Spotreba prúdu: | |
| Materiál prevedenia: | Nerezová oceľ + Plast |
| Farba: | Strieborný + Čierny |
| Hmotnosť: | 0.066 kg |
| Rozmery: | 86 x 86 x 24 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




