- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Tlačidlá otvorenia dverí
- BEZKONTAKTNÉ TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ ATLO-NB-18
BEZKONTAKTNÉ TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ ATLO-NB-18
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÉ TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ ATLO-NB-18Skladom10,76 EUR8,75 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Dosah detekcie: 0 mm ... 120 mm ; Maximálne zaťaženie relé: 3 A / 30 V DC ; Vybrané vlastnosti: Podsvietenie v modrej farbe + zelený ; Materiál prevedenia: Hliník + Plast ; Farba: Strieborný + Čierny ;
| Typ kontaktu: | NO, NC |
| Dosah detekcie: | 0 mm ... 120 mm |
| Maximálne zaťaženie relé: | 3 A / 30 V DC |
| Index of Protection: | IP40 |
| Vybrané vlastnosti: | Podsvietenie v modrej farbe + zelený |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | |
| Materiál prevedenia: | Hliník + Plast |
| Farba: | Strieborný + Čierny |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Rozmery: | 70 x 115 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




