- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Tlačidlá otvorenia dverí
- BEZKONTAKTNÉ TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ ATLO-PBT-2
BEZKONTAKTNÉ TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ ATLO-PBT-2
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÉ TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ ATLO-PBT-2Skladom13,04 EUR10,60 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Dosah detekcie: 50 mm ... 400 mm ; Materiál prevedenia: Plast ; Farba: Čierny + Strieborný ;
| Typ kontaktu: | NO, NC |
| Dosah detekcie: | 50 mm ... 400 mm |
| Podpora mobilných telefónov: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Regulácia času otvorenia : 1 ... 30 s |
| Napájanie: | 9 ... 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | < 600 mA (práca) |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Čierny + Strieborný |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 20 ... 80 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Rozmery: | 79 x 33 x 20 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





