- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Prívesky
- BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID ATLO-507/G
BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID ATLO-507/G
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID ATLO-507/GSkladom0,64 EUR0,52 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandard: MIFARE S50 13.56 MHz ; Kompatibilita: ISO/IEC 14443A ; Vybrané vlastnosti: Dosah ~ 10 cm ; Farba: Žula ;
| Štandard: | MIFARE S50 13.56 MHz |
| Kompatibilita: | ISO/IEC 14443A |
| Potlač sériového čísla: | ![]() |
| Možnosť programovania sériového čísla (ID): | ![]() |
| Možnosť zápisu do internej pamäti: | 1 kB |
| Vybrané vlastnosti: | Dosah ~ 10 cm |
| Farba: | Žula |
| Hmotnosť: | 0.005 kg |
| Rozmery: | 40 x 32 x 3.8 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





