- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Prívesky
- BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID ATLO-514
BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID ATLO-514
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID ATLO-514Skladom0,55 EUR0,44 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Bezkontaktná kľúčenka kompatibilná so štandardom Unique 125kHz; Štandard: Unique EM 125kHz ; Kompatibilita: EM4100/4102 ; Farba: Žula ;
| Štandard: | Unique EM 125kHz |
| Kompatibilita: | EM4100/4102 |
| Potlač sériového čísla: | ![]() |
| Možnosť programovania sériového čísla (ID): | ![]() |
| Možnosť zápisu do internej pamäti: | ![]() |
| Farba: | Žula |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.006 kg |
| Rozmery: | 34.7 x 28 x 6 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






