- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Prívesky
- BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID ATLO-524/B
BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID ATLO-524/B
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID ATLO-524/BSkladom1,83 EUR1,49 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandard: Unique EM 125kHz ; Kompatibilita: EM4100/4102 ; Farba: Čierny ;
| Štandard: | Unique EM 125kHz |
| Kompatibilita: | EM4100/4102 |
| Potlač sériového čísla: | ![]() |
| Možnosť programovania sériového čísla (ID): | ![]() |
| Možnosť zápisu do internej pamäti: | ![]() |
| Farba: | Čierny |
| Vybrané vlastnosti: | Integrovaný obvod TK-4100 |
| Hmotnosť: | 0.005 kg |
| Rozmery: | 29 x 24 x 2.2 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





