- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Prívesky
- BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID ATLO-557NR/B
BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID ATLO-557NR/B
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID ATLO-557NR/BSkladom3,72 EUR3,02 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandard: MIFARE S50, 13.56 MHz ; Kompatibilita: ISO/IEC 14443A ; Farba: Čierny + Strieborný ;
| Štandard: | MIFARE S50, 13.56 MHz |
| Kompatibilita: | ISO/IEC 14443A |
| Potlač sériového čísla: | ![]() |
| Možnosť programovania sériového čísla (ID): | ![]() |
| Možnosť zápisu do internej pamäti: | 1 kB |
| Farba: | Čierny + Strieborný |
| Vybrané vlastnosti: | Formát sériového čísla : 8H10D, Reverzné číslo |
| Hmotnosť: | 0.012 kg |
| Rozmery: | 55 x 32 x 7 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






