- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Prívesky
- BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID DS-K7M102-M Hikvision
BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID DS-K7M102-M Hikvision
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID DS-K7M102-M HikvisionSkladom3,16 EUR2,57 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandard: 13.56 MHz S50 ; Kompatibilita: ISO/IEC 14443A ; Vybrané vlastnosti: Dosah : 0 ... 4 cm ; Farba: Červená + Biela ;
| Štandard: | 13.56 MHz S50 |
| Kompatibilita: | ISO/IEC 14443A |
| Potlač sériového čísla: | ![]() |
| Možnosť programovania sériového čísla (ID): | ![]() |
| Možnosť zápisu do internej pamäti: | 1 kB |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Červená + Biela |
| Hmotnosť: | 0.008 kg |
| Rozmery: | 50 x 26 x 4 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302903596 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






