- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Prívesky
- BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID EMKF-1
BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID EMKF-1
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID EMKF-1Skladom1,92 EUR1,56 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Bezkontaktná kľúčenka kompatibilná so štandardom Unique 125kHz; Štandard: Unique EM 125kHz ; Kompatibilita: EM4100/4102 ; Potlač sériového čísla;
| Štandard: | Unique EM 125kHz |
| Kompatibilita: | EM4100/4102 |
| Potlač sériového čísla: | ![]() |
| Možnosť naprogramovania: | ![]() |
| Hmotnosť: | 0.006 kg |
| Rozmery: | 40 x 32 x 4 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






