- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Prívesky
- BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID IC-M1B DAHUA
BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID IC-M1B DAHUA
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID IC-M1B DAHUASkladom2,85 EUR2,32 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandard: 13.56 MHz S50 ; Kompatibilita: ISO/IEC 14443A ; Farba: Biela ;
| Štandard: | 13.56 MHz S50 |
| Kompatibilita: | ISO/IEC 14443A |
| Potlač sériového čísla: | ![]() |
| Možnosť programovania sériového čísla (ID): | ![]() |
| Možnosť zápisu do internej pamäti: | ![]() |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.003 kg |
| Rozmery: | Ø 32 x 3.8 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





