- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Prívesky
- BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID IC-SM DAHUA
BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID IC-SM DAHUA
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID IC-SM DAHUASkladom2,52 EUR2,05 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandard: 13.56 MHz S50 ; Kompatibilita: ISO/IEC 14443A ; Vybrané vlastnosti: Dosah ~ 10 cm ; Farba: Modrý ;
| Štandard: | 13.56 MHz S50 |
| Kompatibilita: | ISO/IEC 14443A |
| Potlač sériového čísla: | ![]() |
| Možnosť programovania sériového čísla (ID): | ![]() |
| Možnosť zápisu do internej pamäti: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Dosah ~ 10 cm |
| Farba: | Modrý |
| Hmotnosť: | 0.005 kg |
| Rozmery: | 40 x 32 x 4 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





