- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Prívesky
- BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID ID-SM DAHUA
BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID ID-SM DAHUA
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID ID-SM DAHUASkladom2,54 EUR2,06 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandard: Unique EM 125kHz ; Vybrané vlastnosti: Dosah ~ 5 cm ; Farba: Modrý ;
| Štandard: | Unique EM 125kHz |
| Potlač sériového čísla: | ![]() |
| Možnosť programovania sériového čísla (ID): | ![]() |
| Možnosť zápisu do internej pamäti: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Modrý |
| Hmotnosť: | 0.004 kg |
| Rozmery: | 34 x 27.4 x 6.7 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






