- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Prívesky
- BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID MK-DF3-4 SATEL
BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID MK-DF3-4 SATEL
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID MK-DF3-4 SATELSkladom6,01 EUR4,88 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Bezkontaktná kľúčenka kompatibilná so štandardom 13.56 MHz S50; Štandard: 13.56 MHz S50 DESFire EV3 4k ; Kompatibilita: ISO/IEC 14443A ; Farba: Biela ;
| Štandard: | 13.56 MHz S50 DESFire EV3 4k |
| Kompatibilita: | ISO/IEC 14443A |
| Potlač sériového čísla: | ![]() |
| Možnosť programovania sériového čísla (ID): | ![]() |
| Možnosť zápisu do internej pamäti: | ![]() |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.008 kg |
| Rozmery: | 50 x 30 x 4 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





