- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Prívesky
- BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID S MODIFIKOVATEĽNÝM UID ATLO-505/N
BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID S MODIFIKOVATEĽNÝM UID ATLO-505/N
- Kompletné špecifikácie
BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID S MODIFIKOVATEĽNÝM UID ATLO-505/NSkladom1,48 EUR1,21 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandard: Unique EM 125kHz ; Kompatibilita: EM4100/4102, TK4100 ; Možnosť programovania sériového čísla (ID); Možnosť zápisu do internej pamäti: 330 bit ; Vybrané vlastnosti: Integrovaný obvod 5577 ; Farba: Modrý ;
| Štandard: | Unique EM 125kHz |
| Kompatibilita: | EM4100/4102, TK4100 |
| Potlač sériového čísla: | ![]() |
| Možnosť programovania sériového čísla (ID): | ![]() |
| Možnosť zápisu do internej pamäti: | 330 bit |
| Vybrané vlastnosti: | Integrovaný obvod 5577 |
| Farba: | Modrý |
| Hmotnosť: | 0.005 kg |
| Rozmery: | 40.3 x 32.0 x 3.9 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






