- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Bezkontaktné čítačky
- Ostatné zariadenia
- CARD PROGRAMMER SO-PRG-B 13.56 MHz S50 SATEL
CARD PROGRAMMER SO-PRG-B 13.56 MHz S50 SATEL
- Kompletné špecifikácie
CARD PROGRAMMER SO-PRG-B 13.56 MHz S50 SATELSkladom88,54 EUR71,99 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podpora kariet: 13.56 MHz S50 : Ultralight CSN/SSN, Classic CSN/SSN/MSN, DESFire (EV1 / EV2 / EV3) CSN/MSN ; Rozsah frekvencie: 13.553 MHz ... 13.567 MHz ; Farba: Čierny ;
| Podpora kariet: | 13.56 MHz S50 : Ultralight CSN/SSN, Classic CSN/SSN/MSN, DESFire (EV1 / EV2 / EV3) CSN/MSN |
| Rozsah frekvencie: | 13.553 MHz ... 13.567 MHz |
| Spotreba prúdu: | |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Napájanie: | 5 V DC z portu micro USB |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | max. 93 % |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 129 x 45 x 21 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





