- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Centrály a ovládače
- Bez klávesnice
- CENTRÁLA KONTROLY PRÍSTUPU CPR32-SE-BRD ROGER
CENTRÁLA KONTROLY PRÍSTUPU CPR32-SE-BRD ROGER
- Kompletné špecifikácie
CENTRÁLA KONTROLY PRÍSTUPU CPR32-SE-BRD ROGERSkladom227,51 EUR184,97 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupy: 8 ks. ; Výstupy: 4 ks. ; Pamäť udalostí: Pevná pamäť posledných 250 000 udalostí ; Vybrané vlastnosti: Možnosť odblokovania alebo zablokovania zóny v konkrétnom čase alebo v súlade s kalendárom prístupu, ;
| Vstupy: | |
| Výstupy: | |
| Komunikácia: | |
| Pamäť udalostí: | Pevná pamäť posledných 250 000 udalostí |
| Výstupné zaťaženie: | REL1 - 1.5 A / 30 V DC REL2 - 5 A / 230 V AC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Podpora batérie: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | 5 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Rozmery: | 105 x 85 x 50 mm |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





