- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Centrály a ovládače
- Bez klávesnice
- CENTRÁLA PRÍSTUPU ASC4204C-D DAHUA
CENTRÁLA PRÍSTUPU ASC4204C-D DAHUA
- Kompletné špecifikácie
CENTRÁLA PRÍSTUPU ASC4204C-D DAHUASkladom1 269,29 EUR1 031,95 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet podporovaných priechodov: 4 (obojsmerné) ; Počet podporovaných čítačiek: 8 ks. ; Podpora batérie: 12 V / 7 Ah ; Vstupná linka: 17 ks. ; Výstupná linka: 4 ks. - Relé ; Komunikácia: 9x RS-485, Ethernet, 8x Wiegand 34/26 ;
| Počet podporovaných priechodov: | 4 (obojsmerné) |
| Spolupráca: | DAHUA |
| Počet podporovaných čítačiek: | 8 ks. |
| Podpora batérie: | 12 V / 7 Ah (nie je súčasťou balenia) |
| Vstupná linka: | 17 ks. |
| Výstupná linka: | 4 ks. - Relé |
| Komunikácia: | |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 % ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




