- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Centrály a ovládače
- S klávesnicou
- CENTRÁLA PRÍSTUPU ASI1201E-D-V1 DAHUA
CENTRÁLA PRÍSTUPU ASI1201E-D-V1 DAHUA
- Kompletné špecifikácie
CENTRÁLA PRÍSTUPU ASI1201E-D-V1 DAHUASkladom217,24 EUR176,62 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Autonómna činnosť; Zabudovaná klávesnica; Vybrané vlastnosti: 30000 indexovaných užívateľov, Modré podsvietenie kláves, 128 skupín prístupu ; Kryt: Umelá hmota (PC) ;
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 3 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Komunikácia: | |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | |
| Maximálny odber prúdu: | 2 A |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Umelá hmota (PC) |
| Farba: | Čierny |
| Index of Protection: | IP66 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 0 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Rozmery: | 142 x 62 x 23 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






