- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Centrály a ovládače
- S klávesnicou
- CENTRÁLA PRÍSTUPU ASI1201M-MEW Wi-Fi DAHUA
CENTRÁLA PRÍSTUPU ASI1201M-MEW Wi-Fi DAHUA
- Kompletné špecifikácie
CENTRÁLA PRÍSTUPU ASI1201M-MEW Wi-Fi DAHUASkladom296,40 EUR240,98 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podpora kariet: 13.56 MHz S50, 13.56 MHz S50 DESFire, Unique EM 125kHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 3 cm ; Autonómna činnosť; Zabudovaná klávesnica; Vybrané vlastnosti: 10 000 indexovaných užívateľov, Vstupy/výstupy alarmov : 2 / 1, Podsvietenie tlačidiel klávesnice, ; Kryt: Plastová ;
| Podpora kariet: | 13.56 MHz S50, 13.56 MHz S50 DESFire, Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 3 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Komunikácia: | |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Maximálny odber prúdu: | 1.5 A |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | ≤ 95 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP65 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | IK08 |
| Kryt: | Plastová |
| Farba: | Šedý |
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| Rozmery: | 169 x 58 x 33 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





