- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Centrály a ovládače
- Bez klávesnice
- CENTRÁLA PRÍSTUPU ASI6214S-PW DAHUA
CENTRÁLA PRÍSTUPU ASI6214S-PW DAHUA
- Kompletné špecifikácie
CENTRÁLA PRÍSTUPU ASI6214S-PW DAHUANie je skladom959,09 EUR779,75 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vzdialenosť rozpoznávania tvárí: 0.3 m ... 1.5 m ; Zabudovaná bezkontaktná čítačka RFID: 13.56 MHz S50 ; Rozhranie Wiegand; Vstupy/výstupy alarmov: 1 / 1 ; Napájanie: 12 V DC ;
| Vzdialenosť rozpoznávania tvárí: | 0.3 m ... 1.5 m |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka RFID: | 13.56 MHz S50 - Počet podporovaných bezkontaktných kariet : 10 000 |
| Rozhranie Wiegand: | ![]() |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Vstupy/výstupy alarmov: | 1 / 1 |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba energie: | max. 1.5 A |
| Napájanie: | PoE |
| Kryt: | Hliník + Tvrdené sklo, Odolná voči vandalom |
| Farba: | Strieborný + Čierny |
| Index of Protection: | IP65 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.70 kg |
| Rozmery: | 180.1 x 90.1 x 27 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





