- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Centrály a ovládače
- Bez klávesnice
- CENTRÁLA PRÍSTUPU DS-K2604T Hikvision
CENTRÁLA PRÍSTUPU DS-K2604T Hikvision
- Kompletné špecifikácie
CENTRÁLA PRÍSTUPU DS-K2604T HikvisionSkladom1 154,19 EUR938,37 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet podporovaných čítačiek: 8 ks. @ RS-485, 4 ks. @ Wiegand ; Podpora batérie: max. 7 Ah ; Vstupná linka: 4 ks. - Vstupy alarmu, 4 ks. - Jazýčkový kontakt , 4 ks. - Tlačidlo otvárania bránky/brány, 9 ks. - Tamper ; Výstupná linka: 4 ks. - Relé zámky, 4 ks. - Relé ; Komunikácia: RS-485, Ethernet, Wiegand (w26 / w34), Open Supervised Device Protocol (OSDP) ;
| Počet podporovaných čítačiek: | |
| Podpora batérie: | max. 7 Ah |
| Vstupná linka: | 4 ks. - Vstupy alarmu , 4 ks. - Jazýčkový kontakt , 4 ks. - Tlačidlo otvárania bránky/brány , 9 ks. - Tamper |
| Výstupná linka: | 4 ks. - Relé zámky , 4 ks. - Relé |
| Komunikácia: | |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 65 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 4.7 kg |
| Rozmery: | 373 x 345 x 98 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302913800 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




