- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Centrály a ovládače
- Bez klávesnice
- CENTRÁLA PRÍSTUPU DS-K2702WX-E1 Hikvision
CENTRÁLA PRÍSTUPU DS-K2702WX-E1 Hikvision
- Kompletné špecifikácie
CENTRÁLA PRÍSTUPU DS-K2702WX-E1 HikvisionSkladom1 163,15 EUR945,65 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet podporovaných čítačiek: 4 ks. RS-485 / Wiegand ; Podpora batérie: max. 7 Ah ; Vstupná linka: 4 ks. - Vstupy alarmu, 2 ks. - Tlačidlo otvárania bránky/brány, 1 ks. - Tamper ; Výstupná linka: 4 ks. - Relé zámky, ; Komunikácia: RS-485, Ethernet, Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n, 2.4 GHz, Wiegand (w26 / w34), Open Supervised Device Protocol (OSDP) ;
| Počet podporovaných čítačiek: | 4 ks. RS-485 / Wiegand |
| Podpora batérie: | max. 7 Ah (nie je súčasťou balenia) |
| Vstupná linka: | |
| Výstupná linka: | |
| Komunikácia: | |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC |
| Spotreba energie: | ≤ 72 W |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 65 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 3.64 kg |
| Rozmery: | 360 x 345 x 88 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302920536 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




