- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Centrály a ovládače
- Bez klávesnice
- CENTRÁLA PRÍSTUPU MC16-PAC-ST-1-KIT ROGER
CENTRÁLA PRÍSTUPU MC16-PAC-ST-1-KIT ROGER
- Kompletné špecifikácie
CENTRÁLA PRÍSTUPU MC16-PAC-ST-1-KIT ROGERSkladom504,00 EUR409,75 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
The MC16-PAC-ST-1-KIT access control kit is designed to support 1 door in the RACS 5 v2 ver. ST system; Počet podporovaných priechodov: 1 (obojsmerné) ; Počet podporovaných čítačiek: 4 ks. ; Podpora batérie: max. 7 Ah ; Vstupná linka: 8 ks. ; Výstupná linka: 8 ks. ; Komunikácia: RS-485, RACS 5 v2 ST (Roger), Wiegand ; Vybrané vlastnosti: Kovový kryt Adaptér : 24 V DC / 2.2 A, ;
| Počet podporovaných priechodov: | 1 (obojsmerné) |
| Spolupráca: | RACS 5 v2 ST (Roger) |
| Počet podporovaných čítačiek: | 4 ks. |
| Podpora batérie: | max. 7 Ah |
| Vstupná linka: | 8 ks. |
| Výstupná linka: | 8 ks. |
| Komunikácia: | |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 5 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 1.91 kg |
| Rozmery: | 255 x 255 x 86 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




