- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Centrály a ovládače
- Bez klávesnice
- CENTRÁLA PRÍSTUPU MC16-PAC-ST-2-KIT ROGER
CENTRÁLA PRÍSTUPU MC16-PAC-ST-2-KIT ROGER
- Kompletné špecifikácie
CENTRÁLA PRÍSTUPU MC16-PAC-ST-2-KIT ROGERSkladom763,66 EUR620,86 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet podporovaných priechodov: 2 (obojsmerné) ; Počet podporovaných čítačiek: 8 ks. ; Podpora batérie: max. 7 Ah ; Vstupná linka: 12 ks. ; Výstupná linka: 8 ks. ; Komunikácia: RS-485, RACS 5 v2 ST (Roger), Wiegand ; Vybrané vlastnosti: Kovový kryt Adaptér : 12 V DC / 4.2 A, ;
| Počet podporovaných priechodov: | 2 (obojsmerné) |
| Spolupráca: | RACS 5 v2 ST (Roger) |
| Počet podporovaných čítačiek: | 8 ks. |
| Podpora batérie: | max. 7 Ah |
| Vstupná linka: | 12 ks. |
| Výstupná linka: | 8 ks. |
| Komunikácia: | |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 5 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 2.41 kg |
| Rozmery: | 295 x 285 x 86 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




