- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Centrály a ovládače
- Bez klávesnice
- CENTRÁLA PRÍSTUPU MC16-PAC-ST-3-KIT ROGER
CENTRÁLA PRÍSTUPU MC16-PAC-ST-3-KIT ROGER
- Kompletné špecifikácie
CENTRÁLA PRÍSTUPU MC16-PAC-ST-3-KIT ROGERSkladom948,01 EUR770,74 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet podporovaných priechodov: 3 (obojsmerné) ; Počet podporovaných čítačiek: 12 ks. ; Podpora batérie: max. 17 Ah ; Vstupná linka: 18 ks. ; Výstupná linka: 12 ks. ; Komunikácia: RS-485, RACS 5 v2 ST (Roger), Wiegand ; Vybrané vlastnosti: Kovový kryt Adaptér : 12 V DC / 6 A, ;
| Počet podporovaných priechodov: | 3 (obojsmerné) |
| Spolupráca: | RACS 5 v2 ST (Roger) |
| Počet podporovaných čítačiek: | 12 ks. |
| Podpora batérie: | max. 17 Ah |
| Vstupná linka: | 18 ks. |
| Výstupná linka: | 12 ks. |
| Komunikácia: | |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 5 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 2.84 kg |
| Rozmery: | 325 x 310 x 95 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




