- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Centrály a ovládače
- Bez klávesnice
- CENTRÁLA PRÍSTUPU PR102DR
CENTRÁLA PRÍSTUPU PR102DR
- Kompletné špecifikácie
CENTRÁLA PRÍSTUPU PR102DRSkladom129,56 EUR105,33 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zaťaženie reléových kontaktov: 1.5 A / 30 V ; Vstupná linka: 2 ; Výstupná linka: 2 ;
| Environmentálna trieda: | I |
| Zaťaženie reléových kontaktov: | 1.5 A / 30 V |
| Podpora batérie: | ![]() |
| Vstupná linka: | 2 |
| Výstupná linka: | 2 |
| Komunikácia: | |
| Napájanie: | 10 ... 15 V DC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 5 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Rozmery: | 98 x 88 x 73 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





