- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Centrály a ovládače
- Bez klávesnice
- CENTRÁLA PRÍSTUPU PR312EM-BK-G ROGER
CENTRÁLA PRÍSTUPU PR312EM-BK-G ROGER
- Kompletné špecifikácie
CENTRÁLA PRÍSTUPU PR312EM-BK-G ROGERSkladom193,09 EUR156,98 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čítacia vzdialenosť kariet: max. 15 cm ; Vybrané funkcie samostatného režimu: 4000 indexovaných užívateľov, Vyrovnávacia pamäť na 32000 ; Vybrané vlastnosti: Možnosť pridania ďalšej vonkajšej čítačky (dvojcestné ovládanie dverí), 3 programovateľné vstupné linky NO/NC, Ľubovoľná topológia komunikačnej zbernice, 99 časových harmonogramov, Režimy identifikácie (karta alebo PIN, karta a PIN, iba karta, iba PIN), Riadenie systému cez počítačovú sieť WAN/ LAN alebo cez sériový port COM/USB ;
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 15 cm |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Komunikácia: | |
| Vybrané funkcie samostatného režimu: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 10 ... 15 V DC |
| Priemerný príkon: | 50 mA |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Rozmery: | 152.5 x 46 x 23 mm (Štandardná základňa krytu) 152.5 x 46 x 35 mm (Silnejšia základňa krytu) |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





