- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Centrály a ovládače
- Bez klávesnice
- CENTRÁLA PRÍSTUPU PR621 ROGER
CENTRÁLA PRÍSTUPU PR621 ROGER
- Kompletné špecifikácie
CENTRÁLA PRÍSTUPU PR621 ROGERSkladom157,99 EUR128,45 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zaťaženie reléových kontaktov: 1.5 A / 30 V ; Vstupná linka: 3 ; Výstupná linka: 3 ; Vybrané vlastnosti: Zabudovaná bezkontaktná čítačka Unique EM 125kHz ;
| Zaťaženie reléových kontaktov: | 1.5 A / 30 V |
| Podpora batérie: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Vstupná linka: | 3 |
| Výstupná linka: | 3 |
| Komunikácia: | |
| Napájanie: | 10 ... 15 V DC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Environmentálna trieda: | IV |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Rozmery: | 85 x 85 x 27 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





