- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Centrály a ovládače
- Bez klávesnice
- CENTRÁLA PRÍSTUPU + RFID ASI1202M DAHUA
CENTRÁLA PRÍSTUPU + RFID ASI1202M DAHUA
- Kompletné špecifikácie
CENTRÁLA PRÍSTUPU + RFID ASI1202M DAHUANie je skladom420,89 EUR342,19 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podpora kariet: 13.56 MHz S50 ; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 1 ... 3 cm ; Autonómna činnosť; Vybrané vlastnosti: Pamäť 3000 vzorov papilárnych línií Funkcia ochrany pred opakovaným použitím rovnakej karty na získanie prístupu (anti-passback) ; Kryt: Odolná voči vandalom, IK10, Kov + Tvrdené sklo ; Index of Protection: IP65 ;
| Podpora kariet: | 13.56 MHz S50 |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 1 ... 3 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Komunikácia: | Wiegand |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Maximálny odber prúdu: | 250 mA |
| Doba identifikácie: | < 1.5 s |
| Sieťové rozhranie: | RJ-45 - 10/100 Base-T |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Kryt: | Odolná voči vandalom, IK10, Kov + Tvrdené sklo |
| Index of Protection: | IP65 |
| Farba: | Čierny + Strieborný |
| Hmotnosť: | 0.71 kg |
| Rozmery: | 159 x 55 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






