- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Centrály a ovládače
- S klávesnicou
- CENTRÁLA PRÍSTUPU + RFID DS-K1T502DBFWX-C Hikvision
CENTRÁLA PRÍSTUPU + RFID DS-K1T502DBFWX-C Hikvision
- Kompletné špecifikácie
CENTRÁLA PRÍSTUPU + RFID DS-K1T502DBFWX-C HikvisionSkladom783,42 EUR636,93 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Štandard 13.56 MHz S50; Podpora kariet: 13.56 MHz S50 ; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 3 cm ; Zabudovaná čítačka papilárnych línií; Autonómna činnosť; Zabudovaná klávesnica; Tlačidlo zvonku dverí; Vstupná linka: 2 ; Výstupná linka: 1 ; Vybrané vlastnosti: Zabudovaná kamera 2 Mpx, 100000 indexovaných užívateľov, Pamäť 10000 vzorov papilárnych línií, História 300000 udalostí ; Index of Protection: IP65 ; Trieda mechanickej odolnosti: IK09 ; Kryt: Kov + Plast ;
| Podpora kariet: | 13.56 MHz S50 |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 3 cm |
| Zabudovaná čítačka papilárnych línií: | ![]() |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Podpora batérie: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Vstupná linka: | 2 |
| Výstupná linka: | 1 |
| Komunikácia: | |
| Sieťové rozhranie: | |
| Prednastavená adresa IP: | 192.0.0.64 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - |
| Napájanie: | 12 V ... 24 V DC |
| Maximálny odber prúdu: | 1 A |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 70 °C |
| Index of Protection: | IP65 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | IK09 |
| Kryt: | Kov + Plast |
| Farba: | Strieborný |
| Hmotnosť: | 0.82 kg |
| Rozmery: | 177 x 81 x 24 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302918809 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






