- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Bezkontaktné čítačky
- Ostatné zariadenia
- ČÍTAČKA ČIPOV CZ-DALLAS SATEL
ČÍTAČKA ČIPOV CZ-DALLAS SATEL
- Kompletné špecifikácie
ČÍTAČKA ČIPOV CZ-DALLAS SATELSkladom15,51 EUR12,61 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čítačka DALLAS čipov iButton umožňuje realizáciu funkcií kontroly vstupu pomocou zabezpečovacích ústrední;
| Podporované štandardy: | Dallas iButton |
| Spolupráca: | INT-R, ACCO-KPWG-PS, ACCO-KPWG |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Spotreba prúdu: | 25 mA (max) |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 0 ... 93 % |
| Hmotnosť: | 0.025 kg |
| Rozmery: | Ø 28 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




