- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Čítačka papilárnych línií
- ČÍTAČKA PAPILÁRNYCH LÍNIÍ + RFID ASM101A DAHUA
ČÍTAČKA PAPILÁRNYCH LÍNIÍ + RFID ASM101A DAHUA
- Kompletné špecifikácie
ČÍTAČKA PAPILÁRNYCH LÍNIÍ + RFID ASM101A DAHUASkladom300,08 EUR243,97 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podpora kariet: Unique EM 125kHz, MIFARE 13.56 MHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: 0 ... 5 cm ; Komunikácia: USB 2.0 ; Vybrané vlastnosti: Ukladanie otlačkov prstov do aplikácie klienta ; Kryt: Plastová + Akrylové sklo (plexisklo) ;
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz, MIFARE 13.56 MHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | 0 ... 5 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Komunikácia: | USB 2.0 |
| Napájanie: | 5 V DC cez port USB |
| Maximálny odber prúdu: | 500 mA |
| Doba identifikácie: | 1.8 s |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 65 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 5 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Kryt: | Plastová + Akrylové sklo (plexisklo) |
| Farba: | Strieborný / Čierny |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Rozmery: | 70 x 70 x 26 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






