- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Čítačka papilárnych línií
- ČÍTAČKA PAPILÁRNYCH LÍNIÍ + RFID ATLO-RFM-505
ČÍTAČKA PAPILÁRNYCH LÍNIÍ + RFID ATLO-RFM-505
- Kompletné špecifikácie
ČÍTAČKA PAPILÁRNYCH LÍNIÍ + RFID ATLO-RFM-505Skladom105,74 EUR85,97 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vnútorná, autonómna čítačka papilárnych línií a RFID kariet; Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 6 cm ; Vybrané vlastnosti: 500 indexovaných užívateľov ; Kryt: Kovová ;
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 6 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC ± 10% |
| Maximálny odber prúdu: | 80 mA |
| Zaťaženie reléových kontaktov: | 3 A / 24 V |
| Doba identifikácie: | < 1 s |
| FAR (koeficient nesprávneho prijatia): | < 0.0000256 % |
| FRR (koeficient pravdepodobnosti chybného odmietnutia): | < 0.0198 % |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 20 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP40 |
| Kryt: | Kovová |
| Farba: | Strieborný / Čierny |
| Hmotnosť: | 0.37 kg |
| Rozmery: | 126 x 61 x 33 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






