- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Čítačka papilárnych línií
- ČÍTAČKA PAPILÁRNYCH LÍNIÍ + RFID DS-K1201AMF Hikvision
ČÍTAČKA PAPILÁRNYCH LÍNIÍ + RFID DS-K1201AMF Hikvision
- Kompletné špecifikácie
ČÍTAČKA PAPILÁRNYCH LÍNIÍ + RFID DS-K1201AMF HikvisionSkladom312,51 EUR254,07 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podpora kariet: 13.56 MHz S50 ; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 3 ... 10 cm ; Vybrané vlastnosti: Pamäť 5000 vzorov papilárnych línií Zabudovaný watch dog ; Kryt: Plastová ;
| Podpora kariet: | 13.56 MHz S50 |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 3 ... 10 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Komunikácia: | RS-485 |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Maximálny odber prúdu: | 135 mA |
| Doba identifikácie: | ≤ 1 s |
| FAR (koeficient nesprávneho prijatia): | ≤ 0.001 % |
| FRR (koeficient pravdepodobnosti chybného odmietnutia): | ≤ 0.01 % |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 70 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP65 |
| Kryt: | Plastová |
| Farba: | Strieborný / Čierny |
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| Rozmery: | 132 x 62 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302918053 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






