- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Čítačka papilárnych línií
- ČÍTAČKA PAPILÁRNYCH LÍNIÍ + RFID RFT1000 ROGER
ČÍTAČKA PAPILÁRNYCH LÍNIÍ + RFID RFT1000 ROGER
- Kompletné špecifikácie
ČÍTAČKA PAPILÁRNYCH LÍNIÍ + RFID RFT1000 ROGERSkladom594,49 EUR483,33 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podpora kariet: 13.56 MHz S50 - Read / Programming ; EER (error rate): < 0.1 % ; Communication via RS485; Environmentálna trieda: trieda I ; Kryt: Plastová ;
| Podpora kariet: | 13.56 MHz S50 - Read / Programming |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Ochrana proti sabotáži: | ![]() |
| Doba identifikácie: | 1:1000 < 760 ms |
| EER (error rate): | < 0.1 % |
| Communication via RS485: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Environmentálna trieda: | trieda I |
| Prevádzková teplota: | 5 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP41 |
| Odolná voči vandalom: | IK07 |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Maximálny odber prúdu: | 130 mA |
| Kryt: | Plastová |
| Hmotnosť: | 0.176 kg |
| Rozmery: | 85 x 85 x 52 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







