- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Aco Como
- Uniphones
- DIGITAL UNIPHONE UPRO-800/ACO ACO
DIGITAL UNIPHONE UPRO-800/ACO ACO
- Kompletné špecifikácie
DIGITAL UNIPHONE UPRO-800/ACO ACOSkladom73,63 EUR59,86 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: ACO COMO PRO ; Druh inštalácie: PRO digital system, UTP kat. 5e, 6 ; Vybrané vlastnosti: Zabudovaný mikrofón, Výstup relé : 1 ks., Funkcia interkomu, Množstvo vyzváňacích tónov : 4, Konektor prídavného tlačidla zvončeka, Full call privacy (no possibility of eavesdropping on the call), Podsvietené tlačidlá ; Napájanie: 15 V DC, 140 mA (adaptér nie je súčasťou balenia) ;
| Kompatibilita: | ACO COMO PRO |
| Druh inštalácie: | PRO digital system, UTP kat. 5e, 6 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 15 V DC, 140 mA (adaptér nie je súčasťou balenia) |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | 10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| Rozmery: | 123 x 81 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | ACO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




