- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Aco CDN
- Digitálne domácé telefóny
- DIGITÁLNY DOMÁCI TELEFÓN CDNP8ACC-ST ACO
DIGITÁLNY DOMÁCI TELEFÓN CDNP8ACC-ST ACO
- Kompletné špecifikácie
DIGITÁLNY DOMÁCI TELEFÓN CDNP8ACC-ST ACOSkladom235,64 EUR191,58 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: ACO CDN ; Prevádzkový režim: Master / Slave ; Zabudovaná bezkontaktná čítačka : Unique EM 125kHz ; Počet podporovaných predplatných: 255 priestory ; Displej: LCD (vyhrievaný) ; Napájanie: 15 V DC / 400 mA alebo 12 V AC ± 0.5 V ;
| Kompatibilita: | ACO CDN |
| Spôsob montáže: | V závislosti od zvoleného rámčeka sa môže montovať pod omietku alebo na povrch |
| Prevádzkový režim: | Master / Slave |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | Unique EM 125kHz |
| Počet podporovaných predplatných: | 255 priestory |
| Displej: | LCD (vyhrievaný) |
| Podsvietenie: | Podsvietenie v modrej farbe |
| Vstupy: | |
| Výstupy: | |
| Dĺžka linky: | 1000 m (max) |
| Druh inštalácie: | Digitálna 2-vodičová |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ~ 6 W |
| Kryt: | Hliník - práškovo lakovaný |
| Index of Protection: | IP42 |
| Mechanická odolnosť: | IK07 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.450 kg |
| Rozmery: | 205 x 90 x 32 mm |
| Výrobca / Značka: | ACO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




