- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Aco
- Aco Familio
- Digitálne domácé telefóny
- DIGITÁLNY DOMÁCI TELEFÓN FAM-P-1NPZSACC-NT ACO
DIGITÁLNY DOMÁCI TELEFÓN FAM-P-1NPZSACC-NT ACO
- Kompletné špecifikácie
DIGITÁLNY DOMÁCI TELEFÓN FAM-P-1NPZSACC-NT ACOSkladom204,22 EUR166,03 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spôsob montáže: Naomietkový ; Zabudovaná bezkontaktná čítačka : Unique EM 125kHz ; Počet podporovaných predplatných: 1 ; Napájanie: 15 V DC / 160 mA, 11.5 V AC / 160 mA ; Kryt: Nerezová oceľ ;
| Kompatibilita: | Aco Familio |
| Spôsob montáže: | Naomietkový |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | Unique EM 125kHz |
| Počet podporovaných predplatných: | 1 (prednastavené), Možnosť rozšírenia až na 150 jednotiek po konfigurácii pomocou PC softvéru |
| Vstupy: | |
| Výstupy: | |
| Dĺžka linky: | |
| Druh inštalácie: | Digitálny systém P : 2 žily |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ~ 1.3 W |
| Kryt: | Nerezová oceľ |
| Index of Protection: | ![]() |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.585 kg |
| Rozmery: | 177 x 71 x 42 mm |
| Výrobca / Značka: | ACO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





