- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Analógové domáce telefóny
- DOMÁCI TELEFÓN ADP-12A3
DOMÁCI TELEFÓN ADP-12A3
- Kompletné špecifikácie
DOMÁCI TELEFÓN ADP-12A3Skladom56,37 EUR45,83 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet tlačidiel (obyvateľ domu): 1 ; Komunikácia: káblom (duplex) ; Hlavné vlastnosti: Hands-free domáca stanica Tlačidlo otvárania druhej bránky/brány Tlačidlo diskrétneho odposluchu okolia stanica pri bráne ; Napájanie: 12 V DC ;
| DOMÁCA STANICA: | |
| Počet tlačidiel (obyvateľ domu): | 1 |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | ![]() |
| Farba: | Šedý |
| Montáž: | Povrchové / Pod omietkové |
| Vybrané vlastnosti: | Malé rozmery |
| Hmotnosť: | 0.195 kg |
| Rozmery: | 65 x 146 x 52 mm |
| DOMÁCA STANICA: | |
| Komunikácia: | káblom (duplex) |
| Dĺžka káblu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba energie: | < 0.2 W Pohotovostný režim < 2 W Prevádzka |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Rozmery: | 90 x 137 x 24 mm |
| Výrobca / Značka: | EURA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






