- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Analógové domáce telefóny
- DOMÁCI TELEFÓN ADP-25A3/W EURA
DOMÁCI TELEFÓN ADP-25A3/W EURA
- Kompletné špecifikácie
DOMÁCI TELEFÓN ADP-25A3/W EURASkladom70,50 EUR57,32 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet tlačidiel (obyvateľ domu): 1 ; Zabudovaná bezkontaktná čítačka : Unique EM 125kHz ; Komunikácia: 4-vodičový ; Hlavné vlastnosti: Nastavenie hlasitosti ; Napájanie: 12 V DC ;
| DOMÁCA STANICA: | |
| Počet tlačidiel (obyvateľ domu): | 1 |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | Unique EM 125kHz |
| Farba: | Čierny |
| Montáž: | Povrchové |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Spotreba prúdu: | < 1.5 W (režim Standby) < 6.5 W (práca) |
| Index of Protection: | IP65 |
| Prevádzková teplota: | - -20 °C ... 50 °C |
| Materiál: | Zliatina hliníka |
| Hmotnosť: | 0.330 kg |
| Rozmery: | 170 x 65 x 39 mm |
| DOMÁCA STANICA: | |
| Komunikácia: | 4-vodičový |
| Hlavné vlastnosti: | Nastavenie hlasitosti |
| Napájanie: | 12 V DC 2 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Prevádzková teplota: | - -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.260 kg |
| Rozmery: | 210 x 67 x 56 mm |
| Výrobca / Značka: | EURA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




